Filtruj według

Cena

Cena

  • 52,00 zł - 59,00 zł

Poduszki dla Chłopaka 304 products.

Pokazano 1-39 z 304 pozycji

Aktywne filtry

Podobno człowiek jak kot, do miejsca się przyzwyczaja, ale to nie znaczy, że Ty chcesz się przyzwyczaić do rozłąki ze swoim tygryskiem! Jeżeli Twój chłopak postanowił rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady (nieważne czy na weekend, czy wieść życie pustelnika przez czas nieokreślony) daj Mu prezent, dzięki któremu nie tylko nigdy o Tobie nie zapomni, ale również w końcu do Ciebie wróci. Nasze kocie poduszki dla chłopaka przypomną Twojemu chodzącemu własnymi drogami kocurkowi, że choć wszędzie może być dobrze, to po prawdziwe mizianko i przytulanki trzeba wrócić do domu.

Kocie Produkty

Kocia poduszka dla chłopaka – od kociczki dla kocurka

Miśki, cukiereczki, kruszynki czy dziubeczki – różnie mówią do siebie ludzie w związkach, ale jeżeli spiknie się dwóch przedstawicieli typu catperson, to nie pozostaje miejsca na inne zdrobnienia niż kocie. Jeżeli chcesz, by Twój tygrysek myślał o Tobie nawet przez sen, potrzebna jest Ci kocia poduszka dla chłopaka. Model „ktoś mnie kocha bardziej niż koty” to luźniejszy sposób na poważne wyznanie przywiązania, o którym Twój facet z pewnością długo nie zapomni. Z kolei „dom jest tam, gdzie kot” to rzecz dwuznaczna. Taka kocia poduszka dla chłopaka z jednej strony uderzy w jego miłość do czworonożnych mruczków, a z drugiej strony przypomni o innym, bardziej ludzkim koteczku – Tobie.

Kocie Produkty

Ładna, funkcjonalna i urocza – poduszka z kotem dla chłopaka jako prezent

Prezenty wręczane ukochanej osobie powinny być pomysłami od serca. Gdybyś była prawdziwym kotem, wystarczyłoby upolować jakiegoś niewinnego ptaszka czy myszkę i rzucić go wybrankowi pod nogi, a tak trzeba kombinować. Kocia poduszka dla chłopaka to prezent równie praktyczny, co zamordowany gryzoń. Jasne, facet się nią nie naje (a przynajmniej mamy taką nadzieję), ale za to utnie sobie przyjemną drzemkę. Być może poduszka z kotem dla chłopaka nie wydaje się też równie ekscytującym trofeum, co rozszarpany wróbelek, ale za to dużo lepiej sprawdzi się jako element dekoracyjny w mieszkaniu. Jeżeli jednak bardzo chciałabyś utrzymać swój podarek w mrocznym klimacie krwistej zdobyczy, polecamy zainteresować się mniej oczywistymi wzorami naszych kocich poduszek, jak „deadly cat”, „la muerte cat” czy „król dżungli”.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: